4 hafta sürecek etkinliklerin 1. Haftası doğa ve küresel ısınma konusunda seminer verilecek, 2. Hafta spor ve spor bilinci üzerine seminer verilecek, 3. hafta okul bahçesine ağaçlandırma yapılacak, 4. hafta ise 4 hafta süren voleybol, basketbol, ve atletizm yarışmalarının finalleri yapılacak.
Çocuklarımıza doğanın önemi ve spor ile sağlıklı geleceklerin inşa edileceği bilgisi kazandirilacaktir.
0 Yorum