SOSYAL MARKET

news-details
Toplum, Okul, Aile Çalışmaları

Projenin Başlama/Bitiş Tarihi:

15 Ekim 2015 - 17 Haziran 2022


Projenin Uygulandığı Yer:

Kınalıçam İlkokulu-Ortaokulu


Projeyi Düzenleyen Kurum:

Kınalıçam İlkokulu - Yusufeli / Artvin


Projenin Ana Koordinatörü:

Ahmet Cevdet Levent


Projenin Amacı:

• Okulumuzda eğitim öğretim gören tüm çocuklarımızın gelir düzeylerine bakılmaksızın anlık ihtiyaçlarını gidermek, • Eğitim dışında da çocuklarımızın eksikliklerini gidererek okula daha mutlu bir şekilde gelmelerini sağlamak. • Ders envanterlerinin çeşitliliğini arttırarak öğrencimizin derse okula daha iyi konsantre olmasını sağlamak.


Projenin Uygulama Adımları:

·    2015 Ekim ayı itibari ile gönüllü hayırseverlerin okulumuza gönderdiği malzemeler doğrultusunda sosyal marketimiz oluşturuldu. O günden itibaren zaman zaman gelen yardımlar doğrultusunda yeni malzemeler eklenerek öğrencilerimizin yararlanabileceği şekilde çalışmalara devam edilmektedir.  

·   Projenin tanıtımı, yardım eden gönüllü vatandaşlarımızın isteği üzerine  sosyal medyada, basında vb. yerlerde teşvik amaçlı yer alabilecektir.

·         İhtiyacı olan öğrenci, okul saatleri içerisinde sınıf öğretmeni ile birlikte sosyal markete giderek gereken malzemeyi alabilecektir.

·       Bu proje aktif olarak devam edecektir, bitiş süresi yoktur; yeni gelen malzemeler sosyal markete ilave edilmeye devam edecektir; öğrencilerimiz de her an bu malzemelerden yararlanabilecektir

 


Projenin Çıktıları:

  • Çocukların ihtiyaçlarını, eksikliklerini gidermek
  • Öğrencilerimizin ders motivasyonunu olumsuz etkileyebilecek engelleri ortadan kaldırmak


Projenin Fotoğrafları/Videoları:

Projeyi sosyal medyada paylaşmak için tıklayın :

author

Kınalıçam İlkokulu - Yusufeli / Artvin

Ahmet Cevdet Levent

0 Yorum

Yorum Yaz

CAPTCHA Image