Aslıhan Gümüş, Dılara Sarıoğlu, Gülay Demir Seçgün, Semra Sav Balcı, Şafak Çankaya
Etkinliğin Özeti:
Yüz yüze 100 çocuk oyunu kılavuzu doğrultusunda okul öncesi çocuklarına yönelik geleneksel çocuk oyunlarının tüm okul öğrencilerinin katılımı ile okul ortamlarında tekrar canlandırılması ve oynatılması.
Unutulmaya yüz tutmuş oyunlarımızı çocuklarımıza hatırlatmak , çocukların akranlarıyla birlikle keyif aldıkları; fiziksel ve duyuşsal olarak daha sağlıklı bireyler olmaları amaçlanmıştır.
0 Yorum