Ülkemizde yaşanan deprem sonrasında çocuklara yardımlaşmayı dayanışmayı ve AFAD hakkında bilge sahibi yapmak için çocuklar ile beraber önce sınıfımızda kumbara yaptık sonra bu kumbaraları depremzede çocuklar için biriktireceğimizi ve onlara göndereceğimizi konuştuk. Yapılan kumbaralar dolduğunda çocuklar kumbaralarını alarak önce Artvin de bulunan AFAD kurumuna giderek orda AFAD hakkında kısaca bilgi alıp çocuklarla beraber bankaya geçip kumbaralarımızdaki paraları AFAD aracılığıyla depremzedelere yolladık.
0 Yorum