Emıne Öztemür, Gülşah Yemiçırak, Hilal Şirin Okuyan, Mustafa İnan
Etkinliğin Özeti:
Okulumuza misafir olarak davet edilen trafik polisleri okul bahçesinde çocuklara uygulamalı anlatım için uygun ortamı oluşturur. Daha sonra çocuklar bahçeye alınır. Trafik polisleri çocukları sırayla alarak emniyet kemerinin öneminden, yaya geçidinden, bisiklet yolundan vb trafikle alakalı kavramlara değinerek çocuklara uygulamalı olarak anlatırlar. Ardından çocuklar polisler için hazırladıkları çiçekleri takdim ederler ve etkinlik sonlandırılır.
0 Yorum