Steam eğitimi kapsamında bugün fen ve sanat etkinliğimizi bütünleştirdik.Etkinliğimize Kardan adam Hiç üşür mü kitabını okuyarak başladık.Kitaptan hareketle karın ve buzun yapısı nasıldır sorusuna yanıt aradık.Sınıfımıza getirdiğimiz mikroskop yanıtı bulmamızda yardımcı oldu. Ardından yapay kar oluşturarak yapısını deneyimledik.Ve Bardak kardan adamlarımızı oluşturarak hem eğlendik hemde öğrendik! ☃️
0 Yorum