Dilimizin Zenginlikleri Projesi kapsamında veli katılımı ile Renklerle Dans Eden Ateş Böceği adlı hikayeyi velilerimiz aracılığıyla öğrencilerine okundu. Bilinmeyen kelimelerle ilgili \' tablo, ressam, ateş böceği, tuval vb\' eşleştirme kartlarıyla hafıza oyunu oynandı. masalara geçilerek her bir çocuğa bir tane tuval olacak şekilde veli ve öğretmen yönlendirmesiyle akrilik boyalarla boyama yapıldı. kuruma aşaması bittikten sonra çocuklar tarafından pamuklu çubuklar kullanılarak ateş böceği figürleri oluşturuldu.
0 Yorum