Üst Öğrenim Kurumlarının tanıtılması kapsamında ilçe merkezimizde bulunun ortaokullara gezi düzenlenmiştir. 4. sınıfta okumakta olan öğrencilerimize yönelik olarak, şube bütünlüğü içinde ve sınıf öğretmeninin de katılımıyla tanıtımlar yapılmıştır. Öğrenciler okulların fiziksel kapasitelerinin yanı sıra okulda yürütülen sosyal etkinlikler, okulun akademik başarısı ve akademik programları hakkında bilgilendirilmişlerdir.
0 Yorum