\'Bir Şey Yapmalı\' proje ekibi tarafından okul kütüphanemizi zenginleştirmek ve kitap okumanın önemine dikkat çekmek amacıyla \'okudum Bitirdim Kitabımı Getirdim\' adlı kitap toplama kampanyası düzenlenmiştir. Ekip üyelerince sınıflarda tanıtım yapılmıştır. Kitap bağışı kutuları sınıf seviyelerine göre hazırlanmış ve kampanya tüm paydaşlara duyurulmuştur. Kampanya sonunda bağışlanan kitapların uygunluğu değerlendirilecektir.
0 Yorum