Ayşe Gök, Emıne Öztemür, Hilal Şirin Okuyan, Mustafa İnan
Etkinliğin Özeti:
Okula davet edilen veliler ve çocuklara bir hikaye kitabı okunur. Kitapdaki noktalı yerlerde ses kontrolü sağlanır. kitap daha sonra çocuklara ve ailelere dağıtılır. Noktanın olduğu yerler gösterilir.Daha sonra hep birlikte dışarı çıkılıp yuvarlak ,nokta şeklindeki taşlar toplanır.Toplanan taşlar verilen hikayede noktaların yerlerine konur.Böylece noktaya dikkat çekilmiş olur.
0 Yorum