Ayşe Gök, Emıne Öztemür, Gülümser Güler, Mustafa İnan
Etkinliğin Özeti:
Öğretmen öğrencilere inek figüründen taç yapacaklarını söyler. Verilen taç şablonları boyanıp kesilir ve hazır hale getirilir . Ardından ineğin parçalarından oluşan bir çıktı verilerek ineğin parçalarının tamamlanması istenir. Parçaları tamamlanan ineğin gövdesinden şeritlerle zikzak yapları istenir . Etkinlik böylece tamamlanmış olur.
0 Yorum