1 DEGREE(1 DERECE) eTwinning projemizin aylık çalışmalarından biri olan Hayata Artı Kat çalışması için öğrencilerimiz ile okul bahçesinde bulunan çöpler toplanacaktır. Projemiz öğrencilerimize enerjiyi verimli kullanmayı öğretmeyi amaçlamaktadır. Hayata Artı Kat etkinliği ile de öğrencilerimiz temiz, geleceğe dönük bir dünya için bir çalışma yapacaktır. Bizler de bunun için okul bahçemizde bulunan çöpleri temzleyeceğiz.
0 Yorum