Emıne Öztemür, Gülşah Yemiçırak, Hilal Şirin Okuyan, Mustafa İnan
Etkinliğin Özeti:
Çocukların kitaplar hakkındaki düşünceleri alınır. Kitapların sağladığı faydalardan, hayal gücünü geliştirdiğinden bahsedilir. Kitap okurken yarıda bırakmak zorunda kalırsak ne yaparız? sorusu sorularak beyin fırtınası yapılır. Ardından masalara geçilerek kitap ayracı yapılır. Daha sonra her çocuk kitap ayracını da yanına alır ve kütüphane gezisi düzenlenir. Kütüphanede sessizce kitaplar incelenir ve çocukların ilgi duydukları kitaplar ödünç alınarak okulda okunur.
0 Yorum