Etkinliğimiz 1. Sınıf öğrencilerimizin tanıştığı ilk grup harfleri daha iyi hissetmesi, tanıması, pekiştirmesi ve eğlenerek kalıcı öğrenme sağlaması amacıyla veli işbirliği ile yapılmıştır. Her harf için ilgili harfle alakalı bir yiyecek, oyun ve eğlence ile çocukların coşku ile katıldığı etkinlikler hazırlanmıştır. Hem okula alıştırma sürecine katkı sağlamış hem de sınıfımıza gelen misafir annelerimiz sayesinde çocukların görgü kurallarını öğrenmelerine vesile olmuştur.
0 Yorum