Cumhuriyetimizin 100. Yılını büyük coşkuyla kutlamak istiyoruz. Bu yüzden öğretmenler, öğrenciler ve velilerimiz iş birliği içinde kutlama programımızı hazırladık. Velilerimiz çocuklar ve kutlamaya gelecek misafirler için lokma dökecekler. Çocuklar en güzel kıyafetleriyle gösterilerini yapacaklar, şiirlerini ve şarkılarını söyleyecekler. Öğretmenler ise çocuklara ve misafirlere oyunlar oynatacak, yüz boyama standları kuracaklar. “Yaşasın Cumhuriyet!” diyoruz ve programımıza herkesi bekliyoruz.
0 Yorum