Hamit Avcı, Merve Karataş, Oktay Gümüş, Sevcan Kara, Özkan Tamşen
Etkinliğin Özeti:
Öğrencilerimize Orman Haftası ile ilgili farkındalık yaratmak amacıyla Okul bahçemizde toprak alanların az olması nedeniyle kullanılmayan araç lastiklerini toprak ile doldurarak Çedes (Çevreme Duyarlıyım değerlerime Sahip çıkıyorum)Projesi kapsamında gönderilen meyve ağaçlarını lastiklere diktik.Az olan toprak alana da kalan fidanlarını diktik ve suladık.
0 Yorum