3. ve 4. sınıf öğrencilerinden 6 veya 10 kişilik gruplar oluşturulmuştur. Verimli ders çalışma teknikleri, öğrenmeyi geliştiren alışkanlıklar, kitap okuma, günlük çalışma rutinlerinin oluşturulması, haftalık program ve geleceğe yönelik hayallerin paylaşılmasını kapsayan çalışma iki oturum şeklinde yürütülmüştür. Öğretmenlerden ve velilerden alınan dönütler öğrencilerimizin motivasyonlarının ve derslere olan ilgilerinin arttığı yönündedir.
0 Yorum