Elıfe Dıncel, Emıne Öztemür, Gülşah Yemiçırak, Hilal Şirin Okuyan, Mustafa İnan
Etkinliğin Özeti:
Öğretmenler çocuklar gelmeden önce okul bahçesini süsler. Çocuklar gelmeden önce bahçe de yüz boyama, patlamış mısır, pamuk şeker, sosis balon stantları hazırlanır. Çocuklar geldiklerinde istedikleri stanttan başlayarak gezerler. Ardından palyaçoyla birlikte dans edip oyunlar oynanır. Daha sonra köpük partisi yapılır. En son aşamada çocuklar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için poster yaparlar ve etkinlik sonlandırılır.
0 Yorum