SEVİM AK İLE OKUYUCU YAZAR BULUŞMASI

Bu Eğitime Kimler Katılabilir?

Toplam Kontenjan: 300 Kalan Kontenjan: 300

Eğitime kayıt olabilmek için sisteme kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Sisteme ait kayıtlı kullanıcınız varsa buradan giriş yapabilirsiniz, Sisteme kayıtlı kullanıcınız yoksa buradan kayıt olabilirsiniz.

Eğitimi Kim Verecek?
SEVİM AK

Eğitimin Türü:
Online

Eğitimden Önce Bilgisayarınızda Yüklü Olması Gereken Program:
zoom

Eğitimin Başlama Tarihi:
12 Mayıs 2022 Perşembe 20:00

Eğitimin Bitiş Tarihi:
12 Mayıs 2022 Perşembe 21:30

Eğitim Sonrası Belge Verilecek Mi?
verilmeyecek

Eğitimin İçeriği

Okuyan Artvin Projesi çerçevesinde okuyucu yazar buluşmaları kapsamında Çocuk kitapları yazarı Sevim AK 12 Mayıs Perşembe satt 20:00 da öğrencilerimiz ile buluşacak.


Eğitmen Tanıtımı

1958 Samsun doğumlu olan Sevim Ak, kimya mühendisliği ve biyokimya uzmanlığı eğitimi almıştır. 1985 yılından beri çocuk edebiyatı ile ilgilenen yazarın, 1987 yılında Redhouse yayınları tarafından basılan ilk kitabı Uçurtmam Bulut Şimdi ile Akademi Kitabevi Öykü ödülünü kazanmıştır.

17 Ağustos 1999 depreminden sonra tel Aviv Belediyesi Ruh Sağlığı Merkezi ve Marmara Üniversitesi vakfı işbirliği ile yürütülen Marmara Depremi Psikososyal Rehabilitasyon projesi, yazarın çocuk korkuları ile ilgili on üç öyküsünden yola çıkılarak başlatılmıştır.

Sevim Ak'ın Kırık şemsiye adlı resimli öykü kitabı Çocuk ve Gençlik Yayınları Derneğince 2006 yılının en iyi resimli kitabı seçilmiştir. Yazarın kitapları çocuklar için ilgi çekici ve güzeldir.


Eğitim Nasıl Gerçekleşecek?

Eğitim zoom programı üzerinden çevrim içi olarak gerçekleştirilecektir.


Eğitimi sosyal medyada paylaşmak için tıklayın :

0 Yorum

Yorum Yaz

CAPTCHA Image