TEKNOFEST BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

Bu Eğitime Kimler Katılabilir?

Toplam Kontenjan: 300 Kalan Kontenjan: 297

Eğitime kayıt olabilmek için sisteme kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Sisteme ait kayıtlı kullanıcınız varsa buradan giriş yapabilirsiniz, Sisteme kayıtlı kullanıcınız yoksa buradan kayıt olabilirsiniz.

Eğitimi Kim Verecek?
ÖMER KÖKÇAM

Eğitimin Türü:
Online

Eğitimden Önce Bilgisayarınızda Yüklü Olması Gereken Program:
zoom

Eğitimin Başlama Tarihi:
10 Şubat 2021 Çarşamba 11:00

Eğitimin Bitiş Tarihi:
10 Şubat 2021 Çarşamba 13:00

Eğitim Sonrası Belge Verilecek Mi?
verilmeyecek

Eğitimin İçeriği

Dünyanın en büyük havacılık, uzay ve teknololoji festivali TEKNOFEST heyecanı yeniden başlıyor.
Toplumun tamamında teknoloji ve bilim konusunda farkındalık oluşturmayı, Türkiye’nin bilim ve mühendislik alanlarında yetişmiş insan kaynağını artırmayı hedefleyen TEKNOFEST'in heyecanına ortak olup Türkiye tarihinin en büyük ödüllü Teknoloji Yarışmalarında yerinizi alabilirsiniz.

21-26 Eylül tarihleri arasında yeniden İstanbul’da gerçekleşecek olan Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST’in bir parçası olmak, Türkiye'yi Milli Teknoloji Hamlesi hayallerine bir adım daha yaklaşmak istiyenler için bilgilendirme amacıyla düzenlenmiş bir toplantıdır.


Eğitmen Tanıtımı
ÖMER KÖKÇAM
YÖNETİM KURULU ÜYESİ / VAKIF MÜDÜRÜ

 

Erzurum’da 1986 yılında doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini bu kentte almış olup, lise eğitimini İkizdere Anadolu İmam Hatip Lisesinde birincilikle tamamlamıştır. 2011’de Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım ile Sosyoloji (Çift anadal) bölümlerinden dereceyle mezun olmuştur. Yüksek Lisans eğitimini aynı üniversitede Sosyoloji alanında derece ile  tamamlayan Kökçam, Marmara Üniveristesinde iletişim ve proje yönetimi üzerine eğitimler almış, hâlihazırda İstanbul Medeniyet Üniversitesi’nde Sivil Toplum Yönetimi alanında akademik çalışmalarını sürdürmektedir.

2012 yılında, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde (İBB), Proje Koordinatörü olarak iş hayatına başlamış,  2017 yılına kadar çeşitli kademelerde yöneticilik yapmıştır. 

Öğrencilik yıllarında ve iş hayatında, Avrupa Birliği (Ulusal Ajans), Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Kalkınma Ajansları bünyesinde birçok proje yazmış ve yürütücülüğünü yapmıştır. Yürüttüğü Projeler ulusal ve uluslararası alanda birçok ödüle layık görülmüştür. 

Lise eğitimini aldığı İkizdere Anadolu İmam Hatip Lisesinin mezunlar derneğinin kurucu başkanlığını yapmış, (2013-2019) Türkiye Gençlik Vakfı İstanbul Temsilciliği’nde il başkan yardımcısı olarak görev almıştır. (2014-2017)

Evli ve iki çocuk babasıdır.


Eğitim Nasıl Gerçekleşecek?

Eğitim zoom programı üzerinden çevrim içi olarak gerçekleşecektir.


Eğitimi sosyal medyada paylaşmak için tıklayın :

0 Yorum

Yorum Yaz

CAPTCHA Image